INGstavebná
Vyrába pre Vás

Oceľové 
Schodiská

Oceľové schodiská

Konštrukcie ku kontajnerovým zostavám, jednoduché schodiská, schodiskové veže či príslušenstvo pariace k nim je jednou z oblasti na ktorú sa v našej strojárskej výrobe špecializujeme. Sme Vám schopný vyrobiť akékoľvek kombinácie, akékoľvek zostavy pre akýkoľvek účel, či už sa jedná o občiansku, obytnú alebo ktorúkoľvek inú výstavbu, neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si vaše individuálne požiadavky na výrobu.
INGstavebná
Vyrába pre Vás

septické 
tanky

Septické tanky

Za posledných 5 rokov našou výrobou prešlo viac ako tisícka septických tankov. Individuálna požiadavka zákazníka bola vždy splnená o čom svedčí aj široká ponuka nami ponúkaných typov ako napríklad septický tank 20 Ft, 10 Ft, 8Ft, izolovaný septický tank či s integrovaným schodiskom alebo nemenej ponúkaný septický tank s elektrickým ohrevom. To všetko sme schopný pre Vás vyrobiť.
INGstavebná
Vyrába pre Vás

Ďalšie
výrobky

Iné, náčrty a výkresy

Inžiniersko stavebná spoločnosť okrem oceľových schodísk a septických tankov vyrába aj iné konštrukcie a príslušenstvo patriace k ním. Skladové kontajneri, zabezpečovacie zariadenia kontajnerov, kontajnery na stavebný odpad, Abroll kontajner, konštrukcie hál či akékoľvek iné produkty strojárenskej výroby nám nerobia problém. Vaše požiadavky na výrobu sme vždy schopný splniť.
INGstavebná
hľadá posilu do tímu

Pracovné
Ponuky

Sprostredkovanie našich pracovných kapacít je prvou oblasťou pôsobenia s ktorou sme začínali. Od založenia spoločnosti dodnes úspešne ponúkame pracovné sily v zahraničí ako aj na Slovensku. Spokojnosť našej subdodávky pracovníkov trvá dodnes a naše rozširovanie pokračuje naďalej už aj v západných krajinách. Profesie ako murár, tesár, železiar , zvárač, elektrikár či mnoho iných vieme na vašich stavbách dlhodobo zabezpečiť.
Kontakt
Sídlo
spoločnosti
Inžiniersko-stavebná spol. s.r.o.
Levočská 1
064 01 Stará Ľubovňa
IČO: 31722369
E-mail: iss@ingstavebna.sk
Pre záujemcov
o prácu
Tel:(SK): +421 910 951 833
E-mail: kariera@ingstavebna.sk
oddelenie pre
zahraničné zákazky
Ing. Ignác Vorobeľ
Tel:(SK): +421 910 951 833
E-mail: anfrage@ingstavebna.sk
@2020 Inžiniersko-stavebná spoločnosť s.r.o.  •  Všetky práva vyhradené